in ,

Żona Berlina

Żona Berlina
Żona Berlina

Victoria Hall Seria artykułów zamieszczonych na jej profilu na Facebooku wywołała ogromną sensację. Pokazują, że Kamil Bednarek zerwał pod koniec dziewięcioletniego związku z modelem. W swoim wpisie ujawniła, że ​​napisała lub zmodyfikowała w szczególności teksty angielskich piosenek każdego z artystów.
Ich związek diametralnie się zmienił. Ale zawsze tkwią w kryzysie. W sierpniu br. zdobywca drugiego miejsca trzeciej edycji „Zdobądź Talent” opublikował zdjęcie z oferty Victoria Hall na wakacje na wyspie Santorini. Spekuluje się, że są zaręczeni. Wiele wskazuje jednak na to, że para zdecydowała się rozstać.

Żona Berlina

W sylwestra na profilu VictoriaHall na Facebooku pojawiła się seria emocjonalnych postów. Wcześniej zmieniłem status gildii na „Wolny”. Zdradziła, że ​​aktywnie uczestniczyła w produkcji piosenek angielskich, zwłaszcza w repertuarze Kamila Bednarka.
“Mój tekst! Prawie każda piosenka po angielsku została napisana i zmodyfikowana przeze mnie! Dziękuję Dobranoc !!! Ponieważ mówimy prawdę !!” uderzyła grzmotem.

Żona Berlina

Koleżanka ją wspierała i współczująco skomentowała, że ​​takie informacje są „bardzo dobre do rozmowy”, „nie ścinamy, wiemy, co się dzieje i wydaje się, że nie ma tantiem”. Potwierdzeniem rozpadu może być również fakt, że model opublikowany w profilu „Nie był wystarczająco mężczyzną”. Wymienił też kilka wiadomości z perkusistą, który zerwał z Kamilem Bednarekiem po ostatnich 12 latach działalności.

Żona Berlina

„Prawda jest prawdą, zawsze jestem jedyną z tych ostatnich! Ale czy wiesz szczerze, kto uważa, że ​​lepiej byłoby zająć twoją pozycję?! Czasem po co ci coś innego! Ale jak mówię w piosence teksty! Szczęśliwy Maciek, oto co możemy zrobić. Prawdą jest zawsze wygrywać! Zrobiłem.

Żona Berlina

„Wystarczy szanować drugą osobę… wtedy żadna sytuacja się nie wydarzy. Nie można myśleć tylko o sobie. Trzeba się rozejrzeć wokół siebie…” – powiedział powyżej muzyk Maciej Pilarz.
„Doskonale wiesz, co chcę powiedzieć więcej, ale nie zamierzam zrzucać tego do poziomu zbawienia i powszechnie wiadomo, że jestem idiotą. Bo to mądre, że muszę to powiedzieć! Ale nie było nic do stracenia – powiedziała zaciekle.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kamil Bednarek Żona

Kamil Bednarek Żona

Krzysztof Stroiński Nie Żyje Zdjęcia

Krzysztof Stroiński Nie Żyje Zdjęcia