in ,

Tomasz Niecik I Jego Żona

Tomasz Niecik urodził się 1 lutego 1982 roku w Grajewie. Jest polskim muzykiem związanym z gatunkami disco polo i dance.Pochodzi z Grajewa. Ma brata o imieniu Charles, który jest tancerzem. Ich ojciec zmarł, gdy miał dwanaście lat.Ukończył politologię na Politechnice Białostockiej z tytułem magistra, a także licencjatem z pedagogiki. Nie ma wykształcenia muzycznego. Podczas studiów pracował w salonie telefonii komórkowej w Białymstoku.
Tomasz Niecik I Jego Żona
W latach 2000-2004 należał do sekcji tanecznej grupy muzycznej Weekend. Wiosną 2001 roku jako tancerz zespołu Weekend zadebiutował w telewizji Polsat w programie muzycznym Disco Polo Live. Zawodowo zajął się muzyką w 2004 roku. Debiutanckie single tej muzyki zostały wydane w 2008 roku. W 2010 roku wziął udział w castingu do talentu TVN Mam! . Mimo braku awansu do kolejnego etapu, zaprezentowany przez niego utwór „Four eighteen” szybko zyskał dużą popularność w Internecie. Teledysk do utworu, inspirowany piosenką „Vivi nell'aria” włoskiego piosenkarza i DJa Gabry'ego Ponte, obejrzano na YouTube ponad 27 milionów razy.
Tomasz Niecik I Jego Żona
W latach 2011-2012 był gospodarzem programu dyskoteka Łowy Król, emitowanego przez Viva Polska. Prowadził program rozrywkowy iTV Sing z królem disco-polo (2013). W 2014 roku zagrał w filmie Disco Polo, grając rolę lidera zespołu Gender.Wiosną 2017 roku TVN wyemitował drugą edycję programu Agent – ​​Gwiazdy z udziałem Niecika. Odpadł w piątym odcinku, zajmując 9 miejsce. W 2020 roku wystąpił w szóstym odcinku drugiej edycji programu Ninja Warrior Polska.
Tomasz Niecik I Jego Żona
Jego twórczość zaliczana jest powszechnie do gatunku disco polo. W niektórych mediach jego muzykę określa się mianem neo-disco polo. Sam muzyk zwraca uwagę, że nowe disco polo charakteryzuje się „starą atmosferą”, ale w porównaniu do disco polo z lat 90. jest „lepsza produkcja i aranżacja piosenek”, która charakteryzuje się „dynamicznym, nowoczesnym brzmieniem” .Niektóre utwory Niecika pod względem muzycznym zawierają elementy muzyki tanecznej i elektronicznej muzyki tanecznej (muzyki klubowej).
Tomasz Niecik I Jego Żona
W 2017 roku ożenił się z Luizą Szyszkowską, z którą jest związany od 2008 roku. Mają dwoje dzieci, syna Dawida (ur. 2014) i córkę Natalię (ur. 2017).
Tomasz Niecik I Jego Żona

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Jacek Tomkowicz wiek

Marek Magierowski Rodzice