in ,

Syn Martyniuka Porwanie

Syn Martyniuka Porwanie
Syn Martyniuka Porwanie

Trudno powiedzieć źle o Zenonie Martyniuku. Odniósł sukces sam i jest wierny swojej żonie Danusi od ponad 30 lat i nie używał sprytnych sztuczek swoich kumpli z branży disco polo. Z drugiej strony jest osobą elegancką i uczciwą. I dzięki takiemu wizerunkowi zyskał sławę.

Syn Martyniuka Porwanie

Nawiasem mówiąc, niektórzy zostawiają zadrapania na tym obrazie. Daniel jest synem Martini UK. 31-letnie dziecko pod koniec 2018 roku zaczęło głośno domagać się niechęci do alkoholu i narkotyków. Kiedy media zaczęły o nim pisać, Daniel poczuł się jak gwiazda, spędzając dużo czasu na Instagramie, głównie robiąc zakupy z kartą kredytową ojca lub nawet dyskutując z Eweriną swojej żony, opisując swoje życie. Urodził się dla swojej córki Laury, ale każdy młody Martini pokazał, że brytyjskie małżeństwa kończyły się rozwodem. Ale w końcu Daniel musiał walczyć o swoją rodzinę. Trudno określić, czy jest przekonany, że jest zakochany, czy też jego ojciec zagroził anulowaniem karty pieniędzy, ale młody Martini Ouk został zmuszony do usunięcia konta na Instagramie i zamieszkania z żoną i dziećmi. ten

Syn Martyniuka Porwanie

Tematem filmu „Zeneku” jest porwanie Daniela, syna Martini Britain. Tak się nigdy nie stało. W rzeczywistości był to syn innego topowego disco polo, Sławomira Świerzyńskiego, który został porwany. Komentując film o Zenku skontaktowałem się z muzykiem.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Apodyktyczna Żona

Apodyktyczna Żona

Marcin Zając Żona

Marcin Zając Żona