in

Paweł Zmitrowicz Wiek

Moda to zdecydowanie największa pasja Pawła Zmitrowicza. Swoją przygodę z branżą modową rozpoczął w wieku zaledwie 14 lat, stawiając pierwsze kroki na światowych wybiegach. Po zakończeniu kontraktu zaczął intensywnie pracować w sieci, gdzie od lat gromadzi tysiące osób, które na jego profilu na Instagramie  szukają nie tylko ciekawej stylizacji czy inspiracji, ale także pomysłów na siebie.
Paweł Zmitrowicz Wiek
Paweł Zmitrowicz to nie tylko model i influencer. Od kilku lat prowadzi swoją agencję social media, która ma w swoim portfolio tak znane marki jak La Mania czy Westwing. Co ciekawe, to właśnie jego agencja jako pierwsza w naszym kraju wprowadziła marki modowe do popularnego teraz TikToka. Paweł Zmitrowicz mieszka i pracuje obecnie w Warszawie, ale jego rodzinnym miastem jest Białystok. Mało kto wie, że zna aż trzy języki obce – angielski, francuski i niemiecki. Co łatwo zauważyć obserwując jego profile w mediach społecznościowych, uwielbia podróżować. Jedną z jego dobrych przyjaciółek jest popularna influencerka i stylistka Joanna Biernacka (Ashplumplum).
Paweł Zmitrowicz Wiek
Paweł Zmitrowicz pochodzi z PL i jest jednym z popularnych twórców Tiktoka. Do tej pory liczba obserwujących konto Pawła Żmitrowicza na tiktoku osiągnęła 352,7 tys., a na tiktok opublikowano 421 krótkich filmów. Większość ich filmów opiera się na postaci publicznej, która przyciągnęła uwagę i miłość wielu obserwujących. Paweł Żmitrowicz zajmuje obecnie 98394 miejsce w globalnym rankingu tiktok oraz w PL tiktok rankingu.
Paweł Zmitrowicz Wiek
Wraz z jednym z najpopularniejszych polskich TikTokerów, Dominikiem Rupińskim i Filipem Kłodą, vlogerem znanym pod pseudonimem Smav, stworzył właśnie nowy zespół o nazwie The Blaze House. Na początku kwietnia trójka chłopców przeniosła się do rezydencji pod Warszawą. Influencerzy planują codziennie tworzyć nowe materiały wideo dla tysięcy swoich odbiorców i zapraszać wielu gości. Z myślą o tych wszystkich, którzy chcą bliżej poznać Pawła, poprosiliśmy go o zdradzenie nam kilku ciekawostek dotyczących jego życia prywatnego i dotychczasowej kariery.Paweł Żmitrowicz mówi o sobie: „Jestem fotografem, scenografem, PR-em i copywriterem”. Ciekawa rozmowa, która pozwoli lepiej zrozumieć pokolenie Snapchata.
Paweł Zmitrowicz Wiek
Według niektórych artykułów ma 19 lat ... ale nie mamy żadnych aktualnych aktualizacji i dalszych informacji na temat jego wieku.
Paweł Zmitrowicz Wiek

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Justyna Kosela Wiek

Dan Bilzerian Majątek