in

Mohammed Bin Salman Majątek

Mohammed Bin Salman Majątek
Mohammed Bin Salman Majątek urodził się 31 sierpnia 1985 roku. Rady ds. Gospodarczych i Rozwoju, Przewodniczącego Rady do Spraw Politycznych i Bezpieczeństwa oraz Ministra Obrony – najmłodszego na świecie w chwili powołania.
Mohammed Bin Salman Majątek
Mohammed Bin Salman Majątek kontroluje rządy swego ojca, króla Salmana bin Abdulaziza. W czerwcu 2017 r. król Salman usunął swojego siostrzeńca Muhammada bin Nayefa ze stanowiska następcy tronu i mianował na jego miejsce Mohammeda bin Salmana. Salman spędził kilka lat pracując w sektorze prywatnym, zanim został doradcą ojca w 2004 roku. Kiedy jego ojciec został księciem koronnym w 2012 roku, władza Salmana wzrosła i coraz bardziej stał się znany jako jedna z kluczowych postaci Arabii Saudyjskiej.
Mohammed Bin Salman Majątek
Mohammed Bin Salman Majątek jest najstarszym dzieckiem Salmana bin Abdulaziz Al Saud i jego trzeciej żony Fahdy bint Falah bin Sultan bin Hathleen al-Ajmi, córki wodza potężnego plemienia arabskiego, znanego jako Al Ajman. Salman bin Abdulaziz był gubernatorem prowincji Rijad przez ponad 50 lat, aż do ustąpienia w 2011 roku. Podczas swojej kadencji zyskał reputację wydajnego, choć surowego administratora.
Mohammed Bin Salman Majątek
Majątek Mohammeda Bin Salmana Majątek: 190,5 mld USD. Obecnie na miano najbogatszego klanu na świecie zasługuje – według najnowszych danych Bloomberga – klan Waltonów, spadkobierców twórcy największego na świecie detalisty – sieci Walmart. Jak oblicza Bloomberg, tylko w zeszłym roku dywidenda z tego pakietu zapewniła rachunkom rodziny Waltonów aż 3 miliardy dolarów. Jest to z pewnością najsłodsza rodzina w najbogatszych rodzinach Bloomberga.
Mohammed Bin Salman Majątek
poniższy link opisuje o Mohammed Bin Salman Majątek
Mohammed Bin Salman Majątek

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Marek Kaliszuk Żona

Józef Wojciechowski Majątek