in , ,

Michał Sutkowski Wiek

Michał Sutkowski urodził się 1962 r. Michał Sutkowski jest prezesem Warszawskiego Lekarza Rodzinnego, rzecznikiem prasowym Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce, dyrektorem NZOZ "Medycyna Rodzinna”.Prowadzi własną praktykę w Warszawie oraz wraz z kolegami klinikę na zachodzie Mazowsza.Jest również prodziekanem Wydziału Lekarskiego ds. rozwoju.
Michał Sutkowski Wiek
W latach 1990-2014 Michał Sutkowski pracował również na oddziałach szpitalnych i klinicznych (internistyczny, pediatryczny, neonatologiczny i SOR). Pan Michał Sutkowski jest autorem publikacji prasowych promujących zagadnienia z pogranicza medycyny i sportu.Współpracował z wieloma renomowanymi krajowymi placówkami medycznymi, specjalizuje się w medycynie rodzinnej i internistyce.
Michał Sutkowski Wiek
Dr Michał Sutkowski o krukowicach:
Jeśli będziemy szczepić masowo, ten wirus zginie w naturze i za 3-4 lata nie będziemy musieli powtarzać szczepienia – mówi dr Michał Sutkowski z Warszawskiej Wyższej Szkoły Lekarzy Rodzinnych w Programie 1 Polskiego Radia.Zdaniem dr. Michała Sutkowskiego to seniorzy są obecnie najbardziej przekonani do szczepień. - Seniorzy są pod tym względem naprawdę świetni i są przykładem dla nas wszystkich. Szczepionka jest bezpieczna i skuteczna. Ta szczepionka wystarczy każdemu – mówi dr Michał Sutkowski.
Michał Sutkowski Wiek
Zdaniem dr Michała Sutkowskiego proponowane ograniczenia, które będą obowiązywać w strefie żółtej i czerwonej, są wystarczające. - Przewidywaliśmy, że osiągnie 3 tys. infekcje. Obawiam się, że może być do 5000 infekcji dziennie. Wynika to np. z testowania pacjentów objawowych, wykonywania większej liczby testów.Jeśli liczba stref czerwonych i żółtych wzrośnie, trzeba będzie wprowadzić dodatkowe ograniczenia – powiedział.
Michał Sutkowski Wiek
Wiek Michała Sutkowskiego ma 59 lat.
Michał Sutkowski

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Lech Mackiewicz Żona

Willie Garson Żona