in ,

Marianna Schreiber Wiek

Marianna Schreiber Wiek
Marianna Schreiber Wiek

Przed pierwszą transmisją tvN TOP MODEL 10 Marianna Schreiber zamieściła w sieci tajemnicze oświadczenie, które sugeruje, że jedna z jej odważnych decyzji nie jest już tajemnicą. „Kiedy tajemnica wyszła na jaw, w końcu nie byłam szczęśliwa i ukrywałam pewne problemy… ale jaki wzór życia został złamany i wyjaśniony i zmuszony do otwarcia. Jeśli to tajemnica, zastanów się nad tym…. coś wyjaśnię. Mam nadzieję, że rozumiesz… Czujesz, że walczysz o siebie… by być sobą… i nie żałujesz tego… Prawdopodobnie nie byłbyś w stanie rozwiązać wielu problemów bez niej. „Napisałem to dziwnie w wieku 28 lat i dodałem”, też myślę, że mimo wszystko jestem w 100% zadowolony.”

Marianna Schreiber Wiek

Chwilę później okazało się, że w poście Marianna Shreiber wspomniała, że ​​była czołową modelką w swoim udziale w castingu. Jest żoną 28-letniego ministra Matteu Shmoraiyetsuki. Ufa Shushreiba nie wiedziała nic o swoim partnerze. Nowa gwiazda TVN postanowiła zostać uznana za jury pokazu mody.

Marianna Schreiber Wiek

Marianna odkryła, że ​​od dawna marzyła o pracy przy pokazie mody: „Udział w top modelce był marzeniem odkąd byłam nastolatką. Pochodzę z bardzo biednej rodziny. I nigdy nie było chwili, żeby spełnić swoje młodzieńcze marzenia, ale był to moment, kiedy trzeba było dorosnąć i wrócić z dna, żeby coś osiągnąć w przyszłości. „Przyznaję, że jej myśli są tajne”, powiedziała ponownie w programie. „Nikt mnie dzisiaj nie wspiera. Mój mąż nic nie wie. Myślę, że jest to zgodne z jego poglądami na wizerunek naszej rodziny. Jest politykiem. Żartowała: „Może mój mąż wyjdzie i się rozwiedzie”.
sieci, pani Marianna dodała, że ​​dobrym doświadczeniem było mieć do czynienia z Asią Krupą czy Dawidem Wolińskim. „Przeżyłem wiele stresujących sytuacji w życiu, ale stres, który odczuwałem podczas pracy jako top modelka, był stresem, którego nigdy nie czułem.

Marianna Schreiber Wiek

Dreszcze i uczucie, że nogi są suche, usta zacisnęły się, a wymowa była zła… Po casting, stres w końcu opadł. Zaufaj mi, nigdy nie podejmowałem takiego ryzyka i miałem go kilka razy w życiu. “Czytamy na Facebooku w wieku 28 lat.
Czy robienie czegoś dla siebie w końcu jest owocne? Myślę, że tak, bo do tej pory żona ministra przeszła na kolejny poziom programu. Jak Łukasz Schreiber zareagował na pomysły bliskich? Do tej pory nie ma na ten temat oficjalnego komentarza, ale w pierwszym punkcie cytowanym w artykule dochodzimy do wniosku, że para wyjaśniła wszystkie kwestie.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Danuta Martyniuk Wiek

Danuta Martyniuk Wiek

Łukasz Schreiber Żona

Łukasz Schreiber Żona