in ,

Marcin Tyszka Wzrost

Marcin Tyszka Wzrost
Marcin Tyszka Wzrost Marcin Tyszka Wzrost Marcin Tyszka Wzrost

Marcin Tyszka zrobił pierwszy krok przed kamerę z prowadzonym przez siebie programem „51015”. Jak twierdzi, objął tę rolę dzięki temu, że wysłał pismo z podaniem na to stanowisko. Przez kilka następnych lat występował w reklamach telewizyjnych.
Jako aktor zadebiutował w 1994 roku. Zagrał niewielką rolę w serialu “Jest jak jest”. W 1995 roku zagrał w filmie „Zdrada”, a trzy lata później zagrał rolę Zygi w „Kronikach DOM” w reżyserii Leszka Wosiewicza.

Marcin Tyszka Wzrost

Marcin Tyszka od najmłodszych lat fascynował się fotografią. Nastolatek Zaostrzył studio fotograficzne w piwnicy domu i zrobił swoją pierwszą sesję zdjęciową. Jego pierwszym modelem była matka, a potem jego przyjaciele poznani w telewizji. Wkrótce rozpoczął karierę jako profesjonalny fotograf. W latach 90. sfilmował jedne z najlepszych polskich gwiazd, m.in. Edytę Górniak, Renatę Gabryjelską i Justynę Steczkowską.

Marcin Tyszka Wzrost

W 1994 roku w magazynie Beauty ukazała się pierwsza profesjonalna sesja fotograficzna z Magdaleną Mielkats. Wkrótce rozpoczęła się kariera polskiej Tyszki, pracując dla największego polskiego pisma.

Marcin Tyszka Wzrost

Marcin Tyszka pracuje za granicą od 2010 roku. Pracował z najlepszymi top modelami i celebrytami. Nakręcił Naomi Campbell, Evę Hatzigo, Millę Jovovich, Letitię Castę, Ditę Von Teese i Anyę Rubik.

Marcin Tyszka Wzrost

Od 2010 roku Tyszka współpracuje ze stacjami TVN. Został fotografem w programie „Top Model. Będzie Modelem”. Zasłynął ostrymi, bezkompromisowymi uwagami, a uczestnicy często ronili łzy.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Julia Zając Wiek

Julia Zając Wiek

Dawid Woliński Żona

Dawid Woliński Żona