in ,

Maciej Szczęsny Żona

Maciej Szczęsny urodził się 28 czerwca 1965 roku. To były piłkarz z Polski, który jako bramkarz grał w Legii Warszawa, Widzewie Łódź, Polonii Warszawa i Wiśle Kraków.
Uczestniczył w Lidze Mistrzów UEFA z Legią Warszawa (1995-96 - awans do ćwierćfinału) i Widzewem Łódź (1996-97).
Maciej Szczęsny Żona
Jako jedyny zdobył mistrzostwo Polski z czterema klubami (w 1994 i 1995 z Legią, w 1997 z Widzewem, w 2000 z Polonią iw 2001 z Wisłą).Szczęsny grał siedem razy w reprezentacji Polski w piłce nożnej, choć sześć z tych występów odbyło się w meczach towarzyskich.Obecnie jest komentatorem piłkarskim.Jego dwaj synowie grają w piłkę nożną jako bramkarze: Jan (ur. 1987) w PKS Radość Warszawa w 6 lidze polskiej piłki nożnej i Wojciech (ur. 1990) we włoskiej drużynie Juventus w Serie A.
Maciej Szczęsny Żona
Jest ojcem bramkarza Wojciecha Szczęsnego.Maciej Szczęsny, były bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej, został zatrzymany za kontrolę drogową przez warszawską policję. W chwili aresztowania miał w swoim ciele 0,6 promila alkoholu. - Strasznie mi wstyd - powiedział Szczęsny.
Maciej Szczęsny Żona
Maciej Szczęsny stracił prawo jazdy po tym, jak został przyłapany na prowadzeniu pojazdu pod wpływem alkoholu. Sławomir Peszko odniósł się do wybryku byłego bramkarza, przywołując głośny wywiad z czasów, gdy Wieczyła Kraków trafiła do Izby Wytrzeźwień.Maciej Szczęsny pracował jako ekspert TVP Sport i miał pojawiać się na antenie podczas kolejnych meczów reprezentacji.Po aresztowaniu byłego bramkarza za jazdę pod wpływem alkoholu pojawiły się pytania o przyszłość współpracownika stacji.Maciej Szczęsny został przyłapany na prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu podczas kontroli przeprowadzonej 5 października w Warszawie.
Maciej Szczęsny Żona
Były bramkarz pojawił się na posterunku następnego dnia, przyznając się do winy i udzielając wyjaśnień. - To było takie głupie. Jestem zdruzgotany, zawstydzony, strasznie zawstydzony – powiedział później w rozmowie z WP Sportowe Fakty.
Maciej Szczęsny Żona
Jego żona jest stewardesą.Poza tym nie ma żadnych informacji o jego żonie.
Maciej Szczęsny Żona

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Józef Wojciechowski Majątek

Justyna Kosela Wiek