in , ,

Kamil Bednarek Żona

Kamil Bednarek Żona
Kamil Bednarek Żona

Niemałą sensację wywołała seria wpisów Victorii Hall na jej profilu na Facebooku. Pokazują, że Camille Vedonarecu zerwała po dziewięcioletnim związku modelki. We wpisie konkretnie stwierdziła, że ​​artystka napisała lub zmodyfikowała teksty do każdej z angielskich piosenek.

Ich związek był bardzo chaotyczny. Ale zawsze wychodzą z kryzysu i cierpią. W sierpniu tego roku zdobywca III i II miejsca „Boga Talentu” opublikował bliskie zdjęcie zrobione z Victorią Hall podczas wakacji na Santorini. Powiedziano mi, że jestem zaręczony. Wiele wskazuje jednak na to, że postanowili się rozstać.

Kamil Bednarek Żona

Sylwestrowy profil Victoria Hall na Facebooku zawiera serię emocjonalnych wpisów. Poprzedziła je zmiana statusu związku na „wolność”. Dała do zrozumienia, że ​​wśród nich, zwłaszcza w repertuarze Camille Vedonarecu, brała czynny udział w tworzeniu angielskich piosenek.

Kamil Bednarek Żona

“Mój tekst!! Angielski Prawie wszystkie piosenki zostały napisane lub zrewidowane przeze mnie! Dobranoc!!! Ponieważ mówimy o prawdzie!” zagrzmiała.
znajomi wspierają ją i podkreślają, że takie informacje powinny: „Byłoby wspaniale, żebyś o tym porozmawiał” „Visia wiemy o co chodzi i prawdopodobnie żadnych tantiem” komentarz rozumieją, że zrobiłem.

Kamil Bednarek Żona

Link do piosenki Tony’ego Braxtona o wymownym tytule „Nie miał wystarczającej liczby ludzi” jest również prawdopodobnie oddzielnym potwierdzeniem, jak ujawniła modelka na swoim profilu. Wymienił też kilka wiadomości z perkusistą, który zerwał z Kamilem Bednarekiem po ostatnich 12 latach działalności.
„Prawda jest prawdą, zawsze jestem jedyną z tych ostatnich! Ale czy wiesz szczerze, kto uważa, że ​​lepiej byłoby zająć twoją pozycję?! Czasem po co ci coś innego! Ale jak mówię w piosence teksty! Szczęśliwy Maciek, oto co możemy zrobić. Prawdą jest zawsze wygrywać! Zrobiłem.

Kamil Bednarek Żona

„Wystarczy szanować drugą osobę… wtedy żadna sytuacja się nie wydarzy. Nie możesz myśleć tylko za siebie. Musisz zacząć przeglądać siebie…” – powiedział wspomniany muzyk Maciej Pilarz.
„Wiem, co chcesz powiedzieć więcej, nie możesz zejść do tego poziomu z powściągliwością. Mądrze jest mówić mi, ponieważ ogólnie wiadomo, że jestem głupi! Nie mam nic do powiedzenia. – powiedział z goryczą.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Łukasz Schreiber Żona

Łukasz Schreiber Żona

Żona Berlina

Żona Berlina