in ,

Justyna Kosela Wiek

Justyna Kosela jest twarzą TVN24 od 2015 roku. Rozpoczęła pracę jako ambitna reporterka. Tam nauczyła się wielu przydatnych rzeczy. Trzeba też zaznaczyć, że Justyna Kosela jest absolwentką lingwistyki stosowanej. Studiowała w Europejskiej Wyższej Szkole im. ks. J. Tischnera w Krakowie.Każdy może zobaczyć, czym pracuje Justyna Kosela. Już na pierwszy rzut oka widać jego nieskazitelną urodę i ogromne doświadczenie. Opowiadając o najważniejszych wydarzeniach, jakie miały miejsce w naszym kraju, robi to z wielkim entuzjazmem i konsekwencją. Dzięki temu nie mamy wątpliwości co do tego, co słyszymy. Doskonale sprawdza się w swojej roli.
Justyna Kosela Wiek
To na Instagramie Justyna Kosela z TVN24 pokazała swój pierścionek zaręczynowy. To bardzo ciekawe, że propozycja została złożona w bardzo nietypowych okolicznościach. W tym czasie prezenter był po prostu w dresie. Zaręczyny odbyły się w piękny dzień o zachodzie słońca. Ponadto para była otoczona polskimi jeziorami. Sama dziennikarka przyznała, że ​​w dresie nie wyglądała zbyt romantycznie. Dziennikarka zwróciła uwagę fanów nie tylko na dres, ale także na okropny bałagan, jaki miała na głowie. Najważniejsze jednak, że dziennikarz przyjął propozycję i jest zadowolony.
Justyna Kosela Wiek
Narzeczonym Justyny ​​Koseli jest dyrektor warszawskiej redakcji RMF FM, niejaki Bartłomiej Eider. Trzeba przyznać, że są piękną parą. Oby dobrze sobie radziły. Życzymy im wszystkiego najlepszego nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. Jesteśmy pewni, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Będziemy śledzić zarówno serwis informacyjny, jak i Instagram gwiazdy. Uwielbiamy to i wiemy, że możemy liczyć na wiele innych dobrych wiadomości.
Justyna Kosela Wiek
Justyna Kosela jest obecnie związana ze stacją TVN 24 . Pracuje tam od 2015 roku. Wcześniej pracowała jako reporterka. Doświadczenie dziennikarskie zdobywała pracując m.in. jako pracownik naukowy w redakcji „Faktów”.
Justyna Kosela Wiek
Wiek Justyny ​​Koseli do tej pory nie jest znany.
Justyna Kosela Wiek

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Maciej Szczęsny Żona

Paweł Zmitrowicz Wiek