in ,

Julia Zając Wiek

Julia Zając Wiek
Julia Zając Wiek

Edyta Zając zaczęła modelować w wieku 14 lat. Od razu zainteresowała się New Age Models, prowadzona przez jedną z największych agencji modelek, Macieja Lisowskiego. Jako 16-latka występowała w największych pokazach mody w kolekcjach Just Cavalli i Antonio Marras. W 2011 roku została twarzą Kenzo Flower Perfume, jej największego dotychczasowego osiągnięcia.

Julia Zając Wiek

Kariera Edyty Zając od początku koncentrowała się na sukcesie zagranicznym, ale zdarzało się, że współpracowała z Dawidem Wolińskim i Robertem Kupiszem. W 2014 roku Łódź przez pomyłkę weszła do konkursu piękności Miss Poronia 2014. Podpisała kontrakt z polską marką odzieżową PLNYLala i dołączyła do sesji zdjęciowej Łukasza Ziętka.

Julia Zając Wiek

Edita Jayonga Bardzo trudno było uniknąć porównania z Natalią Siyoku. Zwłaszcza po jej zdjęciu na trybunie piłkarskiej w koszulce z orłem Roberto Coupish w sierpniu 2008 roku. Również podpisując kontrakt z wyżej wymienioną marką PLNY, Lala zastąpiła Natalię Siwiec.

Julia Zając Wiek

Po tym, jak pojawiła się ze swoim mężczyzną, który jest piłkarzem Legii Warszawa na Gali Extra Classa, po raz pierwszy dała się poznać w kolorowej prasie po tym, jak zachwyciła się jej urodą, sukienką i makijażem. Nie mogła odmówić swojej urody, ale szybko zorientowała się, że nie ma typowego WAGa, ponieważ odniosła swój własny sukces, a nie dzięki sukcesowi swojego partnera sportowca. pole ryżowe.

Julia Zając Wiek

Atutem Edyty Zając jest nie tylko perfekcyjny styl, ale także to, co w branży nazywa się „baby face”, czyli subtelne, bardzo delikatne rysy twarzy dziecka.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Marcin Tyszka Wzrost

Marcin Tyszka Wzrost