in

Józef Wojciechowski Majątek

Józef Wojciechowski Majątek
Józef Wojciechowski Majątek urodził się 17 stycznia 1947 r. jest polskim deweloperem, właścicielem firmy J.W. Construction Holding S.A., były właściciel klubu piłkarskiego Polonia Warszawa. Józef Wojciechowski Majątek był w 2013 roku 31. najbogatszym Polakiem, a jego majątek oszacowano na 950 mln zł, czyli około 300 mln dolarów.
Józef Wojciechowski Majątek
Józef Wojciechowski Majątek Constructed wybudował ponad 25 000 mkw. mieszkań i 350 domów jednorodzinnych w Warszawie, Katowicach, Łodzi i Gdyni. W portfolio firmy znajdują się również inwestycje komercyjne i hotelowe. Od niedawna buduje również aparthotele.
Józef Wojciechowski Majątek
Józef Wojciechowski Majątek twórca jednej z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych firm deweloperskich: JW Construction. 100 najbogatszych Polaków w 2021 r. Józef Wojciechowski Majątek jeden z najbogatszych Polaków, wkrótce zostanie ojcem. On i jego partnerka Patrycja Tuchlińska spodziewają się dziecka. Kobieta jest prawie 50 lat młodsza od miliardera.
Józef Wojciechowski Majątek
Józef Wojciechowski Majątek Na przestrzeni lat Józef Wojciechowski Majątek zgromadził ogromną fortunę, szacowaną na około miliard złotych. Józef Wojciechowski Majątek nowym prezesem PZPN. wartość netto od 1 do 3 milionów dolarów.
Józef Wojciechowski Majątek
poniższy link opisuje o Józef Wojciechowski Majątek
Józef Wojciechowski Majątek

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Mohammed Bin Salman Majątek

Maciej Szczęsny Żona