in , ,

Janek Traczyk Żona

Janek Traczyk Żona
Janek Traczyk Żona

Jan Traczyk ukończył klasę pieśni Fryderyka Chopina w Warszawie oraz szkołę kompozytorską Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
W młodości miał premierę opery dziecięcej „Pan Marimba” w warszawskim Teatrze Wielkim. W latach 2011-2017 występowała w Teatrze Studio Buffo, gdzie wcieliła się w postać Jana, bohaterki musicalu Metro. Jest aktorem Teatru Muzycznego „Roma” w Warszawie (główna rola Jana w musicalu Piloci) oraz aktorem Teatru im. Danuta Baduszkowa z Gdyni (rola Gringoire w musicalu Notre Dame).

Janek Traczyk Żona

Muzyczny autor „Jestem w Ameryce” premiera w 2014 roku, współautorami Jana Traczyka (muzyka, scenariusz) i Piotra Orycha (teksty, scenariusz). Praca porusza kwestie związane z kobietami z męskiej perspektywy, przy czym ważną rolę odgrywa autorka.
Muzyk współpracował ze Studiem Accantus, gdzie nagrał „For Sara”, „Cathedral Time” (Notre Dame de Paris), „Love Never Dies” czy „Co kochałem” w musicalu Vampire Dance. Wersja piosenki. Bajka o księciu Egiptu.

Janek Traczyk Żona

Uczestniczył w talent show: Szansa na Suk (2009-2012), Voice of Poland (2013) oraz Must be the Music. Tylko muzyka (2014).
Wiosną 2018 roku brałam udział w 9. programie rozrywkowym „Twoja Twarz” i bardzo mi się podoba . Chociaż nie wygrał żadnych odcinków, zdobył 252 punkty, czyli maksimum. Jednak w finale przegrał z Filipem Lato i zajął drugie miejsce.
Od czerwca 2019 gra Chrisa w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Od października grał rolę Radamésa w musicalu „Aida” w rzymskim teatrze muzycznym.

Janek Traczyk Żona

27 listopada 2020 roku wydał swój pierwszy album NadalAMA, który wcześniej był singlami Nadalamer, Bezpieczny Land i Na Miłość Coming to Time. ten
premiera dramatu „Thumbella” odbyła się 31 grudnia 2020 roku. Magia tkwi w jego naturze w komponowaniu muzyki.
W 2021 wystąpił w programie telewizyjnym „Zakochany Mickiewicz” (reż. Marcin Kołaczkowski).
Jest zwycięzcą konkursu śpiewu i kompozycji (piosenki), w tym festiwalu piosenki retro. Mieczysław Fogg i jego autorska piosenka „First Step” na portalu Łowimy Talenty. Jan Traczyk sam komponuje i pisze teksty.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Krzysztof Stroiński Nie Żyje Zdjęcia

Krzysztof Stroiński Nie Żyje Zdjęcia

Katarzyna Moś Wzrost

Katarzyna Moś Wzrost