in ,

Hołownia Żona Wiek

Hołownia Żona Wiek
Hołownia Żona Wiek

Szymon Hołownia urodził się w Białymstoku 3 września 1976 roku. Szymon Hołownia postanowił skupić się na dziennikarstwie. Przez trzy lata pracował w “Gazecie Wyborczej” jako redaktor działu kulturalnego (19972000), po czym został felietonistą tygodnika społeczno-politycznego “Newsweek Polska”. Od pięciu lat Hołownia jest dyrektorem programowym Religii. TELEWIZJA.

Hołownia Żona Wiek

W 2007 roku w TVN pojawił się Szymon Hołownia.
Drugim gospodarzem jest Marcin Prokop, który poprowadził również program „We Got You!” z nim w 2015 roku, który próbował wrócić do formatu z 2004 roku z Szymonem Majewskim.
Szymon Hołownia pracuje również w rozgłośniach radiowych: Vox Fm Radio, Białystok Radio, PIN Radio.

Hołownia Żona Wiek

Dobiega końca kadencja Andrzeja Dudy, który przez ostatnie pięć lat sprawował urząd Prezydenta RP. Czy Polacy ponownie go wybiorą? Wkrótce się dowiemy. Obok niego widzimy jego żonę Agatę Kornhauser Dudę. Para jest rodzicami Kingi Dudy.

Hołownia Żona Wiek


Agata ukończyła filologię niemiecką i była nauczycielką języka niemieckiego. Jednak w ostatnich latach nie komentowała wielu ważnych kwestii, w tym całkowitego zakazu aborcji, przez co przegrała w oczach wyborców. Obywatele chcą, aby pierwsza dama mówiła częściej.

Hołownia Żona Wiek

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Azarenka Syn

Azarenka Syn

Dawny Urzędnik Rzymski

Dawny Urzędnik Rzymski