in

Danuta Martyniuk Wiek

Danuta Martyniuk Wiek
Danuta Martyniuk Wiek

Nie do wiary, ale żona króla disco polo jest od niego starsza. Między Danusią a Genecu jest różnica dwóch lat. Zenek Martyniuk urodził się 23 czerwca 1969, a jego żona w 1967. Pochodzi z Bielska Podlaskiego. Jej ojciec prowadził firmę budowlaną. W szkole podstawowej śpiewała w zespole harcerskim Płomyki, więc wiedziała, że ​​za nią też są muzyczne przygody.

Danuta Martyniuk Wiek

Najwyraźniej Genecu od razu zakochał się w swojej żonie. Poznali się w 1987 roku podczas pikniku w Grabowcu koło Bielska Podlaskiego. Przyszła gwiazda boi się piękna pięknej kobiety, więc nie odważy się do niej zbliżyć. Kolega powiedział w jego imieniu, że dobrze, że Danusia też zainteresowała się wokalistką i od tego się zaczęło.
Co ciekawe, pierwszy Genecu mógł zobaczyć jednocześnie dwie kobiety! Nie ociepla się i musi wybierać między Azją. Danusia inspirowała się swoim sercem. Wiele razy zrywaliśmy z zazdrości, ale nie mogliśmy bez siebie żyć!

Danuta Martyniuk Wiek

Danuta Martini w młodości Anglia była kobietą o fantastycznej urodzie. Super Express poinformował, że żona Genecu Martini Wook wystąpiła w teledysku zespołu Acucento Guwiazda. Podczas nagrywania piosenki mówi się, że żona Zenecu miała 34 lata.
Danuta i Zenon przybyli na ślubny kobierzec 4 lutego 1989 roku. Nazywano ich Jezusem Komunii Świętej w kościele Matki Bożej Szkaplerznej na Podrasie w Bielsku. Po ceremonii odbyło się 250 pięknych ślubów! Chociaż piosenkarka miała mniej niż 20 lat, twierdzi, że nigdy nie żałowała swojej decyzji o małżeństwie. Spędzili swoje 30-lecie patrząc sobie w oczy w przytulnej domowej atmosferze.

Danuta Martyniuk Wiek

Genecu jest rozpieszczającą miłością żoną. Regularnie prezentuje nie tylko kwiaty, ale także kosztowną biżuterię i perfumy. Ponieważ uwielbiam podróżować do Danusi, często jeżdżę z mężem w światowe tournee.
Danuta Martyniuk towarzyszyła synowi w sprawie rozwodowej. Żona króla disco polo miała być świadkiem i ostatecznie odmówiła zeznań. Podczas procesu czekała na syna przed budyniem sądowym. Potem rozmawiała z reporterami. Wspomniała konkretnie o ślubie Daniela i Eweliny. Przekazała prywatną wiadomość w zamian ze swoją jedyną córką, mówiąc, że nie chce tego ślubu. W następnym tygodniu kolorowe media zacytowały jej nowe zdanie. W połowie października publicznie przeprosiła Ewelinę i jej rodzinę za wszystko, co powiedziała. Podkreśliła, że ​​silne emocje zostały rozerwane.

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Marcin Zając Żona

Marcin Zając Żona

Marianna Schreiber Wiek

Marianna Schreiber Wiek