in

Dan Bilzerian Majątek

Dan Bilzerian Majątek
Dan Bilzerian Majątek urodził się 7 grudnia 1980 roku w Tampie - amerykański inwestor i amatorski pokerzysta. W 2009 roku brał udział w turnieju World Series of Poker, który zajął 180. miejsce za 36 626 $.
Dan Bilzerian Majątek
Dan Bilzerian Majątek jest współzałożycielem internetowego pokoju pokerowego Victory Poker. W 2010 roku został wybrany przez Bluff Magazine jednym z najzabawniejszych pokerzystów na Twitterze. W marcu 2011 roku Bilzerian wygrał wyścig z Tomem Goldsteinem, z którym postawił 385 000 $. Bilzerian jeździł modelem AC Cobra z 1965 roku, Goldsteinem Ferrari 458 Italia.
Dan Bilzerian Majątek
Dan Bilzerian Majątek w listopadzie 2011 r., wraz z dziesięcioma innymi graczami, takimi jak Tobey Maguire, Nick Cassavetes i Gabe Kaplan, został wezwany do zwrotu pieniędzy wygranych w pokera z Bradleyem Rudermanem, oszustem z piramidy finansowej.
Dan Bilzerian Majątek
Dan Bilzerian Majątek miał dwa zawały serca przed ukończeniem 30 lat. Dan Bilzerian Majątek jest kolekcjonerem broni. Dan Bilzerian Majątek jest synem specjalisty od ulicy Wa Paula Bilzeriana.
Dan Bilzerian Majątek
poniższy link opisuje o Dan Bilzerian Majątek
Dan Bilzerian Majątek

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Paweł Zmitrowicz Wiek

Jerzy Połomski Żoną Dzieci