in , ,

Azarenka Syn

Azarenka Syn
Azarenka Syn

W 2016 roku urodził się Leo, syn Victorii Azarenko i Billy’ego McKeague. Po tym, jak rodzina rozpadła się na Białorusi na kilka pierwszych miesięcy, tenisista postanowił wznowić karierę i zabrał syna na turniej. Sąd w Kalifornii orzekł, że dziecko nie może zostać pozostawione przede wszystkim do czasu zamknięcia pierwszej sprawy. Według białoruskich źródeł sąd w kraju ojczystym tenisisty stwierdził, że Lew zdecydował, że musi spotkać się z ojcem z matką, na pewnych zasadach.

Azarenka Syn

Adwokat McKeague’a odwołał się od decyzji białoruskiego sądu i, jeśli się nie powiedzie, skierował sprawę do sądu amerykańskiego. Sąd w Kalifornii orzekł na Białorusi, że sąd musi rozstrzygnąć sprawę. Sąd rejonowy najprawdopodobniej utrzyma poprzednią decyzję i zapewni tenisistce pełną opiekę nad dzieckiem. Ojciec Leo, Billy McKeague, od trzech tygodni może zakwestionować orzeczenie amerykańskiego sądu.

Azarenka Syn

Viktoria Azarenkova (Białoruś ВікторыяФёдараўнаАзаранка Rosja ВикторияФёдоровнаАзаренко; * 21 lipca 1989 na Igrzyskach Olimpijskich i Worldwide No. Wygrał również dwa tytuły Wielkiego Szlema w deblu mieszanym z Bobem Bryanem na French Open 2008 z Maxem Sister na ITF Open w USTF obwodu, zdobyła 1 trofeum gry pojedynczej i 3 trofea gry podwójnej.

Azarenka Syn

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Katarzyna Moś Wzrost

Katarzyna Moś Wzrost

Hołownia Żona Wiek

Hołownia Żona Wiek