in

Artur Dziurman Żona

Artur Dziurman Żona
Żona Artur Dziurman Żona nazywała się Justyna Drukała-Dziurman. biologia komórek macierzystych: optymalizacja metod izolacji i oczyszczania komórek macierzystych skóry, określenie optymalnej kombinacji czynników wzrostu dla proliferacji komórek macierzystych skóry; określenie genów zaangażowanych w samoodnowę i różnicowanie komórek macierzystych skóry.
Artur Dziurman Żona
Artur Dziurman Żona urodził się w 1970 roku - polski biolog, dr hab. nauk biologicznych, adiunkt w Zakładzie Biologii Komórki na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Artur Dziurman Żona
Artur Dziurman Żona jest adiunktem w Zakładzie Biologii Komórki na Wydziale Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także sekretarzem Polskiego Towarzystwa Biologii Komórki.
Artur Dziurman Żona
Artur Dziurman Żona, Artur Dziurman robi dubbingi. Jest scena i filmy oraz jego teatr, który jest oczkiem w głowie. Ma dużo energii i uwielbia jeździć samochodem. To niesamowite, że może pojechać gdzieś do Gdańska 600 km, pobawić się i wrócić na noc do domu – mówi Justyna Drukała-Dziurman.
Artur Dziurman Żona
poniższy link opisuje o Artur Dziurman Żona
Artur Dziurman Żona

What do you think?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Written by admin

Artur Dziurman Z Córka